Perfumy inspirowane zapachem Dior Fahrenheit

Woda perfumowana o kwiatowym z delikatnym dodatkiem nut drewna. Stworzona specjalnie z myślą o mężczyznach, którzy kochają wolność. Pierwsze nuty jakie wybrzmiewają z kompozycji to aromatyczna lawenda, w towarzystwie słodkiej mandarynki z głogiem oraz z kwiatem  muszkatołowca. Później dołączają do nich ciepłe nuty cedru, orzeźwiającej cytryny oraz aromatycznego rumianku. Serce kompozycji zostało stworzone z gałki muszkatołowej w połączeniu z wiciokrzewem, przez które przedostaje się delikatny aromat goździka. Bazą jest romantyczne drzewo sandałowe. Idealnie sprawdzi się na co dzień i podczas wyjątkowych okazji.

  • Nuta głowy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, żywica.
  • Nuta serca: lawenda, głóg, cytryna, bergamotka.
  • Nuta bazy: wosk pszczeli, fiołek, bursztyn.

Polska jakość produkcji w połączeniu z aromatami sprowadzanymi z francuskiej stolicy perfum Grasse tworzy trwałą kompozycję na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zapachy na każdym etapie – począwszy od dobierania aromatów a skończywszy na testowaniu przez senselierów – spełniały wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Stawiamy na:

  • Wysoką jakość – minimalnym 23% zaperfumowaniem
  • Długą trwałość – wystarczy kilka aplikacji w okolicy szyi aby zapach utrzymał aż do 12 godzin na skórze a nawet do 48 godzin na ubraniu

Indywidualnie „dopieszczamy” nasz każdy aromat aby poparty naszą szybką obsługą bez zarzutów trafił w ręce naszych klientów, wielokrotnie wracających do nas ze swoją opinią, którą można zobaczyć poniżej.

Numer katalogowy: 147

*Nazwy firm produktów są zastrzeżonymi znakami producentów i zostały wykorzystane w celach informacyjno-porównawczych