Perfumy inspirowane zapachem Hugo Boss Orange

Woda perfumowana o owocowo-kwiatowym aromacie. To zapach dla kobiet, które szukają świeżości i lekkości. Musujące nuty pomarańczy i soczystego jabłka doskonale uzupełniają słodką wanilię i drzewo oliwkowe. Odważ się być sobą i odkryj świat kwiatowych inspiracji. Zyskaj dodatkową dawkę pozytywnej energii i poczucia pewności siebie. Perfumy idealnie sprawdzą się do noszenia każdego dnia.

  • Nuta głowy: świeże jabłko.
  • Nuta głowy: nuty białych kwiatów, kwiat pomarańczy.
  • Nuta bazy: sandałowiec, drzewo oliwkowe, wanilia.

Polska jakość produkcji w połączeniu z aromatami sprowadzanymi z francuskiej stolicy perfum Grasse tworzy trwałą kompozycję na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zapachy na każdym etapie – począwszy od dobierania aromatów a skończywszy na testowaniu przez senselierów – spełniały wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Stawiamy na:

  • Wysoką jakość – minimalnym 23% zaperfumowaniem
  • Długą trwałość – wystarczy kilka aplikacji w okolicy szyi aby zapach utrzymał aż do 12 godzin na skórze a nawet do 48 godzin na ubraniu

Indywidualnie „dopieszczamy” nasz każdy aromat aby poparty naszą szybką obsługą bez zarzutów trafił w ręce naszych klientów, wielokrotnie wracających do nas ze swoją opinią, którą można zobaczyć poniżej.

Numer katalogowy: 13

*Nazwy firm produktów są zastrzeżonymi znakami producentów i zostały wykorzystane w celach informacyjno-porównawczych