Perfumy inspirowane zapachem Lacoste Eau de Lacoste

Woda perfumowana o owocowo-kwiatowym zapachu. Stworzona by zachwycać i towarzyszyć Ci przy każdej okazji, podkreślając Twój urok i wdzięk. Już od pierwszych nut wyczuwalny jest ananas, któremu towarzyszy bergamotka i mandarynka. Później dołącza do nich jaśmin, kwiat pomarańczy. A całość bazuje na ciepłym drzewie sandałowym, aromatycznej wanilii i balsamie peruwiańskim. Idealnie sprawdzi się na co dzień i podczas wyjątkowych okazji.

  • Nuta głowy: ananas, mandarynka, bergamotka.
  • Nuta serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, kwiat ananasa.
  • Nuta bazowa: drzewo sandałowe, wanilia, wetyweria, balsam peruwiański

Polska jakość produkcji w połączeniu z aromatami sprowadzanymi z francuskiej stolicy perfum Grasse tworzy trwałą kompozycję na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zapachy na każdym etapie – począwszy od dobierania aromatów a skończywszy na testowaniu przez senselierów – spełniały wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Stawiamy na:

  • Wysoką jakość – minimalnym 23% zaperfumowaniem
  • Długą trwałość – wystarczy kilka aplikacji w okolicy szyi aby zapach utrzymał aż do 12 godzin na skórze a nawet do 48 godzin na ubraniu

Indywidualnie „dopieszczamy” nasz każdy aromat aby poparty naszą szybką obsługą bez zarzutów trafił w ręce naszych klientów, wielokrotnie wracających do nas ze swoją opinią, którą można zobaczyć poniżej.

Numer katalogowy: 67

*Nazwy firm produktów są zastrzeżonymi znakami producentów i zostały wykorzystane w celach informacyjno-porównawczych