Perfumy inspirowane zapachem Calvin Klein Euphoria

Woda perfumowana, która otworzy przed Tobą drzwi do świata pełnego egzotycznych kwiatów, intensywnych aromatów i nieodkrytej przyrody. Urzekający aromat granatu, delikatny lotos i dominująca czarna orchidea to połączenie idealne dla pewnej siebie, energicznej kobiety. Owocowo-kwiatowy zapach z orientalną nutą nadaje się do noszenia zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje.

  • Nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta.
  • Nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea.
  • Nuta bazowa: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

Polska jakość produkcji w połączeniu z aromatami sprowadzanymi z francuskiej stolicy perfum Grasse tworzy trwałą kompozycję na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zapachy na każdym etapie – począwszy od dobierania aromatów a skończywszy na testowaniu przez senselierów – spełniały wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Stawiamy na:

  • Wysoką jakość – minimalnym 23% zaperfumowaniem
  • Długą trwałość – wystarczy kilka aplikacji w okolicy szyi aby zapach utrzymał aż do 12 godzin na skórze a nawet do 48 godzin na ubraniu

Indywidualnie „dopieszczamy” nasz każdy aromat aby poparty naszą szybką obsługą bez zarzutów trafił w ręce naszych klientów, wielokrotnie wracających do nas ze swoją opinią, którą można zobaczyć poniżej.

Numer katalogowy: 23

*Nazwy firm produktów są zastrzeżonymi znakami producentów i zostały wykorzystane w celach informacyjno-porównawczych