Perfumy inspirowane zapachem Marc Jacobs Decadance

Woda perfumowana o drzewnym zapachu z delikatną nutą orientalną. Stworzona specjalnie dla kobiet, które mają swój, niebanalny styl. Pierwsze nuty jakie od samego początku Cię oczaruje to włoska, aromatyczna śliwka, irys i niebanalny szafran. Następnie dołącza do nich korzeń irysa w towarzystwie bułgarskiej róży i arabskiego jaśminu. Całość bazuje na akordach wetywiey, ambry i papirusa. Idealna na specjalne okazje i wieczorne spotkania.

  • Nuta głowy: irys, śliwka, szafran.
  • Nuta serca: róża bułgarska, korzeń irysa, jaśmin arabski.
  • Nuta bazy: bursztyn, wetiweria, papirus.

Polska jakość produkcji w połączeniu z aromatami sprowadzanymi z francuskiej stolicy perfum Grasse tworzy trwałą kompozycję na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zapachy na każdym etapie – począwszy od dobierania aromatów a skończywszy na testowaniu przez senselierów – spełniały wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Stawiamy na:

  • Wysoką jakość – minimalnym 23% zaperfumowaniem
  • Długą trwałość – wystarczy kilka aplikacji w okolicy szyi aby zapach utrzymał aż do 12 godzin na skórze a nawet do 48 godzin na ubraniu

Indywidualnie „dopieszczamy” nasz każdy aromat aby poparty naszą szybką obsługą bez zarzutów trafił w ręce naszych klientów, wielokrotnie wracających do nas ze swoją opinią, którą można zobaczyć poniżej.

Numer katalogowy: 246

*Nazwy firm produktów są zastrzeżonymi znakami producentów i zostały wykorzystane w celach informacyjno-porównawczych