Perfumy inspirowane zapachem Thierry Mugler Alien

Woda perfumowana o orientalno-drzewnym zapachu. Pierwszą wyczuwalną nutą jest kwiat jaśminu, którego delikatność doskonale współgra z intensywność kompozycji. Dopełnieniem tej nuty jest kaszmir, który kojarzy nam się z piżmowymi tonami. Całość perfum bazuje na białej ambrze, co powoduje, że Twoje zmysły oszaleją na punkcie tego zapachu i przeniosą Cię do kosmicznych przestworzy.

  • Nuta głowy: jaśmin.
  • Nuta serca: kaszmir, bursztyn.
  • Nuta bazy: piżmo, biała ambra.

Polska jakość produkcji w połączeniu z aromatami sprowadzanymi z francuskiej stolicy perfum Grasse tworzy trwałą kompozycję na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zapachy na każdym etapie – począwszy od dobierania aromatów a skończywszy na testowaniu przez senselierów – spełniały wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Stawiamy na:

  • Wysoką jakość – minimalnym 23% zaperfumowaniem
  • Długą trwałość – wystarczy kilka aplikacji w okolicy szyi aby zapach utrzymał aż do 12 godzin na skórze a nawet do 48 godzin na ubraniu

Indywidualnie „dopieszczamy” nasz każdy aromat aby poparty naszą szybką obsługą bez zarzutów trafił w ręce naszych klientów, wielokrotnie wracających do nas ze swoją opinią, którą można zobaczyć poniżej.

Numer katalogowy: 83

*Nazwy firm produktów są zastrzeżonymi znakami producentów i zostały wykorzystane w celach informacyjno-porównawczych